Aliexpress objednávka prišla

Objednával som dve takéto 16 farebné RGB žiarovky  nech je disko na silvestra . Došli uplne v poriadku

a v časovom predstihu.  Tak som potvrdil že objdenávka prišla a Aliexpress sa mi začal páčiť , majú tam dobré ceny. Len Aliexpress mal zlú povesť kvoli klamárom , ktorý zoberú peniaze a nepošlú nič , Aliexpress to rieši tak že  peniaze uschová uschová a keď mi príde zásielka domov odklepnem že všetko prišlo v poriadku.

aliexpres logo Aliexpress objednávka prišla

V položke My Aliexpress — orders sa objaví čas do ktorého by mala zásielka doraziť . Dalej request  extend delivery – je predlženie času doručenia , ešte som to neskúšal ale ak nechodí zásielka a napísal som odosielatelovi ktorý pravdepodobne odpovie že bud trpezlivy poslal som ti to , zásielka mešká na pošte.

Zatial to neviem posúdiť nevyužil som túto funkciu no keď budem objednávať viac krát tak určite sa stane že zásielka bude meškať alebo nedorazí a ja budem musieť na alixpresse riešiť spor .

Ako malý bonus uvádzam meno obchodníka alebo spoločnosti od ktorého som žiarovku kúpil Best Selling LED Industry CO,.LTD

aliexpress potvrdenie objednávky Aliexpress objednávka prišla

Summary
Reviewer
ledtest
Review Date
Reviewed Item
Aliexpress
Author Rating
51star Aliexpress objednávka prišla1star Aliexpress objednávka prišla1star Aliexpress objednávka prišla1star Aliexpress objednávka prišla1star Aliexpress objednávka prišla

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


3 − dve =