USB menič do auta

dnes a zaujal tento malý USB menič do cigaretového zapalovača.S kamarátmi sme odcestovali  na stanovačku  a ja som si nemal kde nabiť mobil resp som si ho zabudol doma nabiť a na stanovačke sme mali iba auto , keby som mal takúto usb nabíjačku v aute  nemuseli by sme  vyberať a menit baterky z mobilných telefonov .Tak som kúpil  hned 2 usb nabíjačky aj bratranec kamionista chcel jednu.

Vtedy som bral takúto s jedným usb jej vlastnosti sú:          Usb menič do auta

* LED Indikator nabíjania
* Automaticky prepne do stand by modu ak neni využivana
* Ochranu pred skratom , chrani pri nabíjaní vaše pristroje napríklad mobil
* Može ist do osobného auta aj do kamionu 12V/24V
* Výstupné napetie : 5V 1000 mA

Je v roznych farbách ja som bral čiernu a modrú je to jedno kvalita funkcie sú tie isté . Nabíjačka zatia slúži a je celkom oblubená  s kamošmi ked sme išli do Rakuska tak sme museli striedať prístroje GPS , mobil s GPS a tablet veru zišla by sa aj takáto dvojítá  usb nabíjačka alebo usb menič ,neviem ako sa tomu nadáva.

Parametre sú tie isté len výkon je vyšší pretože ma dualne usb a musí utiahnuť nabíjať dve zariadenia naraz .Výkon je 5V a  3.1A.

dvojité usb do auta

 

Síce doma nemám tú dvojitú usb nabíjačku do auta ale keby kupujem tak by som už kúpil asi tú či dám 80 centov alebo 1,2 eura je  už nehrá rolu . Nabíjačku som kúpil z ebayu  ak ste z ebayu nenakupovali može toto byť prvá vec ktorá vam príde, ako test či skutočne z ebayu vám to pošlú.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *