Riddex skusenosti treba si dať pozor

Nieje všetko zlato čo sa bliští , produkt RIDDEX ospevovaný produkt , ktory zaženie hlodavce, komáre,a daľší hmyz aká je pravda ? 

Moje skúsenosti Riddexom pred pol rokom som kúpil na aliexpressy 2 kusy stalo ma to cca 7 usd , skúsenosti uživateľov boli na modrom koníkovi dobré , moja babka ho má , odplaší to a podobne.. Zariadenie prišlo v originálnom plastovom obale , nie v bublinkách a v pene čo trošku povzbudilo že by sa mohlho jednať o okej produkt ktorý aspoň čiastočne funguje.

Teraz v septembri naleteli komáre do izby ,ostavali tri možnosti , očúvať ten bzukot a nezaspať  ,  ručne ich pozabíjať no jeden sa vždy nájde ktorý bude bzučať alebo vyhnať ich s Riddexom. Samozrejme som  zvolil vyhnanie Riddexom, lebo to bolo jednoducho jednoduché ,zapojím prístroj do zásuvky a komáre sú fuč.

Po zasunutí prístroju  riddex do zásuvky  rušivo svietil , mal dve LED diody červenú a zelenú , zásuvka bola pri posteli nedalo sa spať moc to svietilo zbytočne. Potom sa ozvalo sršanie a LED zelená zhasla nasledoval smrádok zhorenej elektroniky. Následne podobným spôsobom zhorela aj červená LED.. Prístroj bol zrejme nefunkčný to isté sa opakovalo i u druhého modelu RIDDEX takže sú to vyhodené peniaze.

Za krátku dobu čo fungoval komáre lietali normálne 70cm od zapnutého riddexu ,takže zrejme prístroj na komárov moc nefunguje, možno na hlodavcov, no nechajte prístroj bez dozoru ? skrat alebo horenie elektroniky môže spôsobiť požiar a vyhnať hlodavce tým že zapálite svoj dom je účinný spôsob ako sa ich zbaviť.

riddex spam

Spamová reklama určite vám došla mailom nevyžiadaná pošta od nejakého vymesleného mena že toto je ten najlepší odpudzuvač hlodavcov , a stojí len 29 euro a rovno dostaneš dva kusy … super… Pár ludí sa najde..

RIDDEX odhalený 🙂

Teraz sa pozrieme na to čo v sebe ukrýva tento „revolučný prístroj “

 

Po zväčšený obrázku  uvidíte zhoreté odpory pri zelenej LED diode , obidva prístroje sú na tom rovnako , čo náhoda nieje. Pristroj sa skladá z dvoch častí je tam nejaký super lacný menič ktorý prostredníctvom dvoch tranzistorov vydáva zvuk pomocu piezo reproduktoru a ten má odpudiť hlodavce..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Aby som nebol taký zlý na Riddex je za svoje peniaze dostatnete skvelu plastovú škatuľku ktorú môžete použiť na rôzne DIY homemade projekty ktoré budú mať napájanie zo zásuvky .

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ako to predsa len chcete risknúť

Možno sa stalo to že ja som nakupoval z číny  a kúpil som napodobeninu,a na Slovensku sa predáva ten „pravý Riddex“ očom pochybujem zrejme kúpite tento šrot  ale ak  naozaj ho chcete kúpiť tu je pár rád.

Prístroj kúpte u slovenského obchodníka cena sa pohybuje 6-7 euro, máte záruku že v prípade nefunkčnosti Vám vrátia peniaze , a kúpte hneď dva kusy pre lepšie poštovné , keď už budete reklamovať je to jedno či jeden alebo dva kusy. Naopak ak by to nejko fungovalo zíde sa i do druhej izby ?

Nekupujte zo SPAMu resp z toho čo vám príde ako mail je to drahé 5x ako v eshope ,navyše vám to určite nevyreklamujú vaše peniaze sú nenávratne spálené.

Po zapojení neodchádzajte !!!  poučte sa z mojej skúsenosti pri zapojení si nájdite čas zotrvať  poblíž zariadenia , lebo je vysoká šanca že bude horieť. Určite ho neumiestnujte niekde na povalu preč z dohľadu , navyše ak povala je drevená tak hlodavcov možete vyhnať požiarom.

riddex skúsenosti

V komentároch sa podeľte o skúsenosti s týmto produktom kde ste ho kúpili a ako fungoval ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *