US na Eu adapter do zásuvky

Zástrčka US na EU (do slovenskej zásuvky) pred časom som mal problém keď som objednal cree led čelovku, čelovka je to super ale k nabíjačke nedodávajú redukcie na eu resp slovenskú zásuvku.

Tak som objednal tento adaptér. No má pár chýb prvá je že sa ľahko vybehá a keď idem vytiahnuť zastrčku chcem ju vytiahnuť vždy aj s týmto adaptérom , no adaptér ostáva v zástrčke a ja vyťahujem tu US prípojku tá sa tak fajn odokryje že ma môže elektrika dobre okopať takže pozor na vec aby sa adaptér nevybehal treba sa snažiť to vytiahnuť hneď aj s adaptérom, druhá vec je že moc toho nevydrží , jeden sa mi už rozsypal a není nad to keď ostane rozsypaný v zásuvke.

reducka zasuvka 300x300 US na Eu adapter do zásuvky

Navyše EU neschvaľuje tento typ redukcie asi aj preto že neobsahuje kolík so zemou ale to ma až tak netrápi. Ked treba niečo nabiť tak som to bral a doteraz to tak používam  no musím si dávať pozor. Na ebay  som kúpil ich ale 10 za 3,5 USD … na tinydeal je cena 0.65 EUR . no moc to neodporúčam ak ale nemáte lepšiu alternatívu tak si kúpte radšej tú…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


9 − = tri