Užitočné darčeky pod stromček

. Zatiaľ uvažujem že ebay  a tinydeal vynechám nie preto že by som mal zlé skúsenosti (ak by sa mi tam niečo zalubilo  tak objednám aj tam) no skúsim objednať cez aliexpress pretože nemám žiadne skúsenosti z objednávkami odtial.Čo viem že aliexpress  je niečo také ako ebay len ebay som považoval za spoľahlivejší tak som začal objednávať z ebayu.

Objednané veci budú asi veci na oblečenie tričká a podobne, uvažujem a usb klúče dalšie drobnosti.

 

Pár tipov na dobré darčeky pre mužov resp čo by ma potešilo ?

Čelovka cree , je super , pod stromčekom je to vhodný darček pre rybara, stojí okolo 10-15 eur  môže sa porovnať s dalšími čelovkami ktoré sú drahšie 30-50 eur. O čelovke cree som písal nedávno zatial každý čo ju má je spokojný. S čelovkou sú spokojní nielen rybári – poľovníci ale chváli ju aj môj kamoš automechanik.

cree q5 300x300 Užitočné darčeky pod stromček

Do auta sú oblúbené voltmetre do zapalovača a usb meniče , dal som ho tatovi , svokrovi a pár dalších kamarátov si to tiež chváli  užitočný darček ktorý poteší a stojí len pár eur. Pravdepodobne ste o voltmetri neočuli no príde vhod hlavne v zime ked začína tuhnúť a autobatéria stráca kapacitu,voltmeter ukazuje stav batérie.

teplomer voltmeter 219x300 Užitočné darčeky pod stromček

Teplomer  poteší chovatelov zveriny alebo milovníkov aut  cenovo sa to pohybuje do 5 eur, využiteľnosť si teplomer nájde sám, jeden som dal svokrovi  je to teplomer kombinovaný s vlhkomerom a umiestnil si ho do kúpelky , zdalo sa mu že tam má vlhko.

digitalny voltmeter 300x225 Užitočné darčeky pod stromček

16 farebná led žiarovka prekvapí chlapa až ked ju namontuje , určite ho udiví ako dobre sa dá ovládať diaľkovým ovládačom, svojimi farbami vylepší vaše bývanie a atmosferu vianoc.Po vianociach  sa blíži  Silvester a ked plánuješ párty tak táto žiarovka zaboduje.

16 farebná ledka  300x300 Užitočné darčeky pod stromček

Cyklistom  jednoznačne laserové zadné svetlo na bicykel sa mu zíde , jazda v noci bez svetla je nebezpečná a pokuta je mastná, samozrejme nieje hocijaké svetlo vytvára laserový efekt po bokoch bicykla. Na slovensku toho moc neni určite je to dobrý darček pre cyklistu ženu muža dieta hocikoho.

x fire bicycle laser lane marker xl 300x193 Užitočné darčeky pod stromček

 

Led ventilky  dajú na auto aj na bicykel .Na bicykli plnia aj bezpečnostný prvok  osvetľujú bicykel hlavne z boku. Farby a prevedenia sú  všelijaké od smrtiek po fuckerov 🙂  Led ventilky sú najlepšie pre všetkých najmä pre deti.

led ventilky 2 300x300 Užitočné darčeky pod stromček

 

Darček z rozumu sú 5630 led žiarovky ono to nejako muža hneď neprekvapí . Prekvapený bude z toho že ako žena si darovala niečo čo je  technické a samozrejme nieje šrot. Len žiarovku samotnú mu nedávaj , kúp mu ešte sveter nech to nieje také chladné. Myslím že technickým darčekom spozoruje že sa  zaujímaš oňho a neostaneš pri štandarte ponožky trenky tričko kozmetika.

corn e 27 5630 300x300 Užitočné darčeky pod stromček

Každný jeden darček je  vhodným doplnkom ku štandartným darčekom (k slipom) bude to isto užitočné  prekváápko ktoré tvoj muž nečakal ak dostával po minulé roky trenky.

Prečo píšem o darčekoch teraz ? je november a poslanie z Číny trvá 20-30 dní v takže v decembri už  je neskoro ! A

samozrejme na darčekoch ušetríte všetky tieto vecičky vídu do kopy 30-35 eur možno aj menej.

 

Summary
Reviewer
ledtest
Review Date
Reviewed Item
darčeky pod stromček
Author Rating
41star Užitočné darčeky pod stromček 1star Užitočné darčeky pod stromček 1star Užitočné darčeky pod stromček 1star Užitočné darčeky pod stromček gray Užitočné darčeky pod stromček

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


+ tri = 7