Buyincoins registrácia a skúsenosti

Pred časom ma upútal další čínsky obchod Buyincoins hlavne kvôli cene, produkty sú podstate totožné ako na ebay,dealextreme,tinydeal, len tie ceny sú lepšie. Poštovné už je v cene čiže píšu poštovné zadarmo – free shipping

Nákup tovaru na buyincoins prebieha tak isto ako na tinydeal. Treba si dať pozor na to že ešte treba zadať dobrú kontaktnú adresu kde sa má tovar doručiť , pri registrácii buyincoins obchod nevyplnam  adresu tú zadávam až pri nákupe (pred platbou).Isť rovno do obchodu Buyincions.com

 

registrácia je jednoduchá neni nič čo by som nezvládol.

buyincoins

Takto vyzerá košík

buycoins kupon cupon

Takto vyplníš adresu je to ľahké tu máš malú pomôcku.

 

Výhody nákupu v buyincoins.

Prvom rade je dôveryhodnosť tohto obchodu rovnako ako som písla pri tinydeal alebo dealextreme.Ak si kliknem na detaily k objednávke tak uvidí či objednávku už akceptovali,zabalili alebo poslali, nakoniec  mi dali aj fotku balíku ktorý mi poslali .. snažia sa ukázať že su dôveryhodní a to sa rovná ďalšie peniaze takže v plane  nemajú nikoho obrať o peniaze. Čo sa týka poštovného tak je Free čiže zadarmo , zásielka mi došla za 20 dní.Hodnota zásielky bola 10 dolárov.

Zľavové kupóny  tie určite použi môžeš využiť kupon BIC4ELECTRO  ten dá zľavu 6% na všetko elektro (no je funkčný iba do 9.marca 2014).

V podstate ak nakúpiš nad 10 eur a použiješ kupon a prikupil by si sledovacie číslo tak ta nakúp víde rovnako , to je drobná výhoda.

Tu je náhľad vecičky v buyincoins obchode

buyincoins obchod skusenosti

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *