Nestíham nakúpiť darčeky

Tento rok som sa rozhodol že kašlem všetky obchody SR a rozhodol som sa nakúpiť darčeky na tinydeal, ebay a aliexpress, nakupoval som prevažne veci na oblečenie , ak nebude pasovať škoda , zväčša výrobca udáva rozmery danej veci , nelubi že všetko je polyester, snažil som sa vyhladávať cotton (bavlnu). Nákup ma zatial vyšiel 25 eur , kúpil som nejakých 5 tričiek , a swarowski bižu..

prekvapenie z činy

Tákýto nákup má výhodu v tom že mi všetko príde na poštu alebo do schránky domov. Minulý rok som sa deň pred štedrým večerom naháňal , aj tak som kupoval u čínancov , lebo som potreboval kúpiť každému niečo. na frajerku som minul 30 eur a kupil jeden sveter + pár debilin…

Dúfam že všetko príde tak ako lebo z téj číny to môže aj mesiac trvať navyše je tu faktor že ce vianoce prúdi omnoho viac tovaru ako v iné ročné obdobie, takže colnice môžu doručenie spomaliť. Teraz je vlastne už čas zlomu od kedy to už vlastne nestihne prísť z číny do štedrého večeru. Odteraz by som nakupoval už  cez Sport Direct lebo tí sídlia v Anglicku a doručenie im trvá 5 dní, ceny sú lepšie než v tomto bananalande.

Ak zoberiem do úvahy čas doručenia z Činy resp Hong kongu tak ak som niečo nekúpil do tohto dňa už je neskoro – nestíham. Alebo si priplatiť za rýchlejšie doručenie , lenže to ma víde tolko že si to môžem kúpiť aj tu .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *