Garden solarne led lampičky skúsenosti

Garden solárne lampičky skúsenosti .

Svokor nakúpi solárne lampičky kupoval ich na slovensku jedna ho stála 5 euro , kúpil ich 5 kusov čiže 25 euro. To že všetko raz skončí a dosvieti mu vysvetli jeho psík ktorý lampičky po vytrhal takže na druhy deň ráno sme ich našli niekde inde našťastie neboli roztrhané a tak ich dal na pôvodné miesto psík dostal po chvoste.

Solárne ledky svietili celkom dobre no nadišla zima a samozrejme solárne lampičky ostali venku , na jar už nesvietila ani jedna – mráz zničil batérie, nevadí vymenili sme ich. Nadlho sme si nepomohli sklíčko kde je solar boko zoxidované aj zdanlivo vodotesná solarna lampa doplatila na vlhkosť ktorá ide z trávniku , svokor rád polieva.Vlhkosť sa nakondenzuje a zatieni solar ten nedobíja batériu potom ako by mal.Čo je horšie kontakty začnú hniť a tak to celé môžeme vyhodiť .

zahradná solarna lampa

Ja som sa poučil rozhodne pri solárne lampy by som niečo nasypal čo odpudzuje psíkov , oni si počase zvyknú no zo začiatku je to terč.Tak isto by som dal kde je menšie vlhko no tomu sa asi nevyhem tak aspoň kde cez deň dopadá svetlo a o solárne lampičky nebudem zakopávať . Inak je to sezonná investícia to znamená že po sezóne môžem rovno kúpiť nové.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *