Alkohol tester z ebay porovnanie

Alkohol tester z ebay

objednával som 2 druhy prvý bol za 2 eura ako klúčenka , druhý mal klasický tvar niečo ako klasický ovládač do ruky.

1 alkohol tester klúčenka.
Stav alkoholu v dychu ukazujú tri led diody , zelená ok,žltá 0.02 a červená 0.05% a viac.


Napája sa z dvoch AAA doporučujem 1.5V nie 1.2V nabíjatelné. Síce nabíjatelné sa dajú ale len ked sú naplno nabité.Tak dali sme trochu vínka a skúsili alkoholtester, ten zareagoval rozvietil sa zltá dioda, no alkoholtester sa nevedel z toho spamätať svietila aj ked fúkala osoba ktorá nič nepila.Asi potreboval chvílu na vyprchanie alkoholu z čidla.No nedoporučujem ho a aj napriek tomu že stojí len 2 eura, zlý je rozsah merania začína merať až od 0.02% a to už je hodnotené pokutou odobratím vodičského preukazu.
Ono je to robené asi pre us trh alebo krajiny ktoré majú toleranciu. Načo je taký alkoholtester ktorému nemôžem dôverovať.
alkohol tester

2 Alkohol tester do ruky stál 13 euro a je to poznať.Má digitálny display a hlavne ukazuje hodnoty od 0 to je veľmi dôležité.Porovnávali sme ho s alkohol testerom kúpením tu na slovensku hodnoty si presne nepamätám no boli v poriadku.Ak si chceme mať istotu tak si je lepšie priplatiť, inak to môže víjsť pekne draho. Na ebay je kopa alkoholtesterov s digitálnym displejom no nemajú rozsah od nuly a tak sú nepoužiteľné.
Kamarát s ním má dobré skúsenosti a kúpu neľutuje.
alkohol tester 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *