Laserove zadné svetlo na bicykel

Cez leto som si kúpil túto „novinku“ cena bola vyššia okolo 8 eur , ale budiž  svetlo dorazilo bez batérii AAA samozrejme s tým som nemal problém kedže AAA nabíjatelné batérie mám doma aj nabíjačku.  Zadné svetlo je obyčajný blikač existujú

dve verzie svetla s piatimi led a s tromi led  obe verzie  svietia  veľmi dobre. Lasere sú dva po každej strane, ich sila je veľmi dobrá. Na ceste vyznačia čiary ktoré môžu blikať alebo stále svietiť  čiže majú dva módy. Funkcia laserov okrem vizuálneho „zážitku“ majú aj funkciu  bezpečnostnú , ukazujú  bezpečnú vzdialenosť od cyklistu , je to samozrejme diskutabilné . Osobne si myslím že je to určite plus .

laser svetlo na bicykel

 

Nevýhoda je že pri zapnutých laseroch rýchlejšie vybijete batériu to je logické odporúčam k tomu kúpiť nabíjatelné batérie. Led blikanie a lasere za dajú zapnúť zvlášt čo je výhoda dá sa tým predlžiť výdrž.
V balení ešte dostanete aretačnú sadu tj držiak na bicykel inštalácia na sedlovú tyč je jednoduchá není tam nič čo by mohlo prekvapiť.

Výrobca píše že je vodotesný , ano ale len do určitej miery , ponorenie do vody nevydrží, so silným dažďom problém nemá , na bicykli jazdím počas daždu minimálne takže takáto ochrana stačí.

Síce neni cez zimu nieje sezóna , myslím že to je vhodný darček pod stromček  deti sa určite potešia lebo také ešte nikto nemá

Parametre laserového zadného svetla na bicykel  v skratke

Batéria: 2 x AAA  laserové zadné svetlo

Vydrž batérie: 9-36hodín

Material: ABS, Acryl a Nylon

Rozmery: 20-36mm tube

Spotreba prúdu: 100mW

x-fire-bicycle-laser-lane-marker-xl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *