Užitočné darčeky pod stromček

. Zatiaľ uvažujem že ebay  a tinydeal vynechám nie preto že by som mal zlé skúsenosti (ak by sa mi tam niečo zalubilo  tak objednám aj tam) no skúsim objednať cez aliexpress pretože nemám žiadne skúsenosti z objednávkami odtial.Čo viem že aliexpress  je niečo také ako ebay len ebay som považoval za spoľahlivejší tak som začal objednávať z ebayu.

Objednané veci budú asi veci na oblečenie tričká a podobne, uvažujem a usb klúče dalšie drobnosti.

 

Pár tipov na dobré darčeky pre mužov resp čo by ma potešilo ?

Čelovka cree , je super , pod stromčekom je to vhodný darček pre rybara, stojí okolo 10-15 eur  môže sa porovnať s dalšími čelovkami ktoré sú drahšie 30-50 eur. O čelovke cree som písal nedávno zatial každý čo ju má je spokojný. S čelovkou sú spokojní nielen rybári – poľovníci ale chváli ju aj môj kamoš automechanik.

cree q5

Do auta sú oblúbené voltmetre do zapalovača a usb meniče , dal som ho tatovi , svokrovi a pár dalších kamarátov si to tiež chváli  užitočný darček ktorý poteší a stojí len pár eur. Pravdepodobne ste o voltmetri neočuli no príde vhod hlavne v zime ked začína tuhnúť a autobatéria stráca kapacitu,voltmeter ukazuje stav batérie.

teplomer voltmeter

Teplomer  poteší chovatelov zveriny alebo milovníkov aut  cenovo sa to pohybuje do 5 eur, využiteľnosť si teplomer nájde sám, jeden som dal svokrovi  je to teplomer kombinovaný s vlhkomerom a umiestnil si ho do kúpelky , zdalo sa mu že tam má vlhko.

digitalny teplomer

16 farebná led žiarovka prekvapí chlapa až ked ju namontuje , určite ho udiví ako dobre sa dá ovládať diaľkovým ovládačom, svojimi farbami vylepší vaše bývanie a atmosferu vianoc.Po vianociach  sa blíži  Silvester a ked plánuješ párty tak táto žiarovka zaboduje.

16 farebná ledka

Cyklistom  jednoznačne laserové zadné svetlo na bicykel sa mu zíde , jazda v noci bez svetla je nebezpečná a pokuta je mastná, samozrejme nieje hocijaké svetlo vytvára laserový efekt po bokoch bicykla. Na slovensku toho moc neni určite je to dobrý darček pre cyklistu ženu muža dieta hocikoho.

x-fire-bicycle-laser-lane-marker-xl

 

Led ventilky  dajú na auto aj na bicykel .Na bicykli plnia aj bezpečnostný prvok  osvetľujú bicykel hlavne z boku. Farby a prevedenia sú  všelijaké od smrtiek po fuckerov 🙂  Led ventilky sú najlepšie pre všetkých najmä pre deti.

led ventilky 2

 

Darček z rozumu sú 5630 led žiarovky ono to nejako muža hneď neprekvapí . Prekvapený bude z toho že ako žena si darovala niečo čo je  technické a samozrejme nieje šrot. Len žiarovku samotnú mu nedávaj , kúp mu ešte sveter nech to nieje také chladné. Myslím že technickým darčekom spozoruje že sa  zaujímaš oňho a neostaneš pri štandarte ponožky trenky tričko kozmetika.

corn e 27 5630

Každný jeden darček je  vhodným doplnkom ku štandartným darčekom (k slipom) bude to isto užitočné  prekváápko ktoré tvoj muž nečakal ak dostával po minulé roky trenky.

Prečo píšem o darčekoch teraz ? je november a poslanie z Číny trvá 20-30 dní v takže v decembri už  je neskoro ! A

samozrejme na darčekoch ušetríte všetky tieto vecičky vídu do kopy 30-35 eur možno aj menej.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *