Led nasady na vodovodné batérie

Mám skúsenosti z viacerými takýmito násadami sestranice radi nakupujú to čo nepotrebujú.

Kupili viacero druhov tie 7 farebné za 2 usd  majú 24 mm závit do vnútra batérie a to im nefungovalo pretože ich batérie majú závit z vonku , napokon našli niekde v záhrade točku kde to pasovalo .

A naozaj to fungovalo v led točke je malý el generátor ktorý vyrába elektrickú energiu z tečúcej vody , čo ti čínanci nevymyslia 🙂

led vodovodná točka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potom sme našli ešte verziu ktorá mení farby podla teploty. Táto led násada na vodovodnú batériu má dve redukcie také plastové , a je z po-chromovaného plastu ako aj všetky takéto led nasady na točky čo som  videl na ebay.Na točku pasoval no slabinou tejto varianty je závit ak zaťahujete silno alebo nepresne ľahko závit na led násade strhá treba zatiahnuť raz  už to nehať na pokoji neodťahovať ak to dobre funguje.Na utesnenie možete použiť teflonovu pasku.

V zápätí sme zistili že sú 2 druhy led násad na vodovodné batérie ktoré menia farby podla teploty vody.Prvá je z turbínkou ktorá výrába el prúd a rozžiari  vodu. Tá druhá turbínku v sebe nemá  miesto nej má batérie a kontakt ktorý ak pretečie voda je vzopnutý.Verziu s batériami neodporúčam kupovať  každá led násada blbne ak pretečie voda kontak ostáva mokrý a led násada svieti dalej  síce voda už netečie. Spolahlivo vymláti batérie a je konec srandy.

Verzia s turbínkou je Ok  no vyzerajú narovnako tak treba čítať popis

led faucet lights

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *