16 farebná RGB žiarovka 9w

Po skúsenostiach s 3w rgb žiarovku ktorá má rovnaké funkcie len je slabšia som chcel silnejšiu 9w predpokladám že je naozaj tri krát silnejšia ako tá 3w. 16 farebná ledka sa ovláda rovnako ovládačom na ktorom sú rovnake fukncie:

zapni vypni, silnejšie slabšie, stroboskop ,postupné prelínanie a výber zo 16 farieb z ktorých sú základné červená ,modrá ,zelená.

3 Watt  RGB 16 farieb žiarovka

http://ledtest.sk/rgb-farebna-led-ziarovka-s-dialkovym-ovladanim-16-farieb-3w/

Žiarovku som mal v prevedení e27 má dobrý hliníkový chladič a difuzor.Kamošovi sa lúbila tak si ju objednal tiež došla mu výzorovo presne taká istá , no výkon má nižší vdaka tomu že obsahuje 3x3w diody moja obsahovala len jeden 9w led čip.

9w 16 farebná rgb žiarovkaJPG

 

problém by to nebol keby tie tri diody boli trojfarebné no sú jedna modrá druhá zelená a tretia červená.Ak dám svietiť na červeno tak svieti len jedna dioda ! a to sa rovná akurát spomínanej 3 watovej,farby namiešava kombinovaním tých troch diod, takže 9w ani nedosiahne. Treba si dať na to pozor.

 

Žiarovka nieje vhodná ako hlavné svietidlo v miestnosti síce vyplní miestnosť pekne žiadanou farbou no pracovať pod takým svetlom sa nedá,je vhodná na party , do

reštauracií, detské izby , sktatka zakomponovať sa dá všade pri troche fantázie.

 

V budúcnosti spravím také malé porovnanie 3w vs 9w v luxoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *