Led šnúrky

Keď som led šnúrku po prvý krát zbadal na ebay som si pomyslel tak toto ne toto nemôže fungovať najprv ma napadol že v šnúrke je viacero led diód pospájaný do série a tak vytvára efekt svietiacej šnúrky alebo to je fake obrázok a led šnúrky tak vôbec nesvietia.

objednával som to ako jeden z darčekov a namoje prekvapenie je tam dioda len jedna a led šnúrky svietia tak isto ako na propagačných obrázkov. Po umelom vlákne – šnúrke  sa dobre šíry svetlo a vytvára to efekt led šnúrky.

Led šnúrky

 

Šnúrovanie týchto led šnúrok nehrozí kde je ten čierny mechanizmus sa nachádzajú otvory kade sa led šnúrky prešmyknú a potom takými otočnými páčkami uzamknú toto síce nefunguje velmi dobre ale budíš.

Horšie je že objednával som od rôznych predajcov a 1 mi poslal aj s batériu  no 2x boli bez batérie a dať darček led šnurky bez batérie je ako dať slepému chlapčekovi mrtveho vtáčika.Myslel som že sú sú tam AG 10 batérie alebu LR 44 sú  tam väčšie batérie  CR2032. Takže mi svietili iba modré do ostatných musím dokúpiť batérie dať inokedy.

Potom čo som dal led šnúrky dostal ich sestranicin chlapec bábám frajerka dala helo kitty penaženky no za pol hodinu bola bitka … škoda led šnúrky som objedna roznych farbach bábam sa pačila aj modrá pre chlapcov a malého kristiana baby sundali lebo im nechel dať pobehať s led šnúrkami .

 

 

Parametre:

Farby: Blue, červená oranžova,zelená (ale ak si vybereš jednu farbu tak led šnúrky farby nemenia)
Napájanie: 1 * CR2032 button battery (included)
Mody svietienia: Nepretržité svietenie , blikanie.
Dlžka  80cm   hrubka šnúrky cca 3 mm

Led šnurky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *