Vianočné led na okno

Pred časom som z ebayu objednal vianočné led žiarovky na okno , alebo aj na stromček kde sa ledky dajú tam budú.Objednával som Led hviezdičky a Led cencúle v podstate je to to isté len je iný dekoračný plast okolo ledky.Ledky som kupil po 3-4 eura s ebay  všetko dorazilo jak malo.

Po rozbalení ma milo prekvapil adaptér z US na EU zásuvku  no nebolo treba lebo žiarovky sú vybavené normálnou dvojkolíkovou zástrčkou (adaptér sa určite zíde na niečo iné).A z toho čo z téj zástrčky ide sú dva tenké drôty z ktorým  nedôverujem, medzi vašimi rukami a 230V ta chráni tenká vrstva priehliadnej izolácie , skratka radšej nechytať. Ak by som chcel umiestniť ledky von musím počítať že pri mínusových teplotách izolácia môže popukať (na drôte sa tvoria cencúle ved to poznáš) táto slabá izolácia veľmi degraduje produkt , zatiaľ som však po kontrole nezistil porušenie.

Ked som to zapol do elektriky tak to bolo také obyčajné teda aspon pre mňa , další hodnotitelia frajerka, jej kamoškám sa to veľmi páčilo hlavne tie led cencúle takže páčílo sa to 3 ku 1 pre takéto žiarovky.Potom ešte led cencúle aj led hviezdičky majú jednu chybu krásy jedna led nebliká a ani nemení farbu , náhoda to asi nebude.

Parametre sú tie isté ako majú led cencúle 

farebné led cencule
led cencúle

 

 

led hviezdičky
led hviezdičky

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *