US na Eu adapter do zásuvky

Zástrčka US na EU (do slovenskej zásuvky) pred časom som mal problém keď som objednal cree led čelovku, čelovka je to super ale k nabíjačke nedodávajú redukcie na eu resp slovenskú zásuvku.

Tak som objednal tento adaptér. No má pár chýb prvá je že sa ľahko vybehá a keď idem vytiahnuť zastrčku chcem ju vytiahnuť vždy aj s týmto adaptérom , no adaptér ostáva v zástrčke a ja vyťahujem tu US prípojku tá sa tak fajn odokryje že ma môže elektrika dobre okopať takže pozor na vec aby sa adaptér nevybehal treba sa snažiť to vytiahnuť hneď aj s adaptérom, druhá vec je že moc toho nevydrží , jeden sa mi už rozsypal a není nad to keď ostane rozsypaný v zásuvke.

reducka zasuvka

Navyše EU neschvaľuje tento typ redukcie asi aj preto že neobsahuje kolík so zemou ale to ma až tak netrápi. Ked treba niečo nabiť tak som to bral a doteraz to tak používam  no musím si dávať pozor. Na ebay  som kúpil ich ale 10 za 3,5 USD … na tinydeal je cena 0.65 EUR . no moc to neodporúčam ak ale nemáte lepšiu alternatívu tak si kúpte radšej tú…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *